درباره ما


شرکت ساختمانی Nervesteel شامل مجموع سه شرکت CutterfloorCutterfloor  و  DessinDessin و BinsafeBinsafe از بدو تولد خود در سال 1380 تا به امروز با تلاش خستگی ناپذیر مدیران، مهندسان، کارمندان و کارگران کارآمدش و به اتکای مجموعه ماشین آلات سنگین ، ابزار و تجهیزات اجرایی و با کسب تجربه موفق در اجرای پروژه های ساختمانی همچون احداث مجموعه مسکونی ، برج باغ ، آپارتمان ، ویلا و... به یکی از شرکت های خصوصی پیمانکاری با قابلیت ارائه خدمات مهندسی، طراحی ، اجرا ، خاکبرداری و نیلینگ مبدل گردیده است.

شرکت ساختمانی Nervesteel در طول حیات کاري خویش تلاش نموده است تا جایگاه ممتاز بدست آمده را با ارائه خدمات با کیفیت هرچه بهتر و جلب رضایتمندی مشتریان و پایبندی به اصول قراردادی، روز به روز ارتقا داده و نردبان ترقی را با قدم هایی استوارتر از قبل بالا رود. استقرار استانداردهای نوين مدیریت، توجه جدی به مقوله مدیریت ایمنی، تاکید بر اجرای پروژه ها بر پایه فناوری های روز، همه و همه گواه این مدعاست که اين مجموعه به دنبال فردايي بهتر از امروز مي باشند.

Binsafe (نظارت و اجرا)
شرکت Binsafe بعنوان زیر مجموعه هلدینگ شرکت Nervesteel در زمینه نظارت و اجرای پروژه های ساختمانی و عمرانی از سال 1380 فعال است Binsafe با کادر حرفه ای و کارآزموده پروژه های عمرانی شما را با افتخار به عهده گرفته و اجرا می نماید.
با اعتماد به ما رضایت خاطر و آسایش را تجربه کنید.

Dessin(طراحی و نظارت)
گروه طراحی ساختمان Dessin ازسال 1380به عنوان زیر مجموعه ای از هولدینگ شرکت Nervesteel فعالیت خود را آغاز نمود.
گروه Dessin با بهره گیری از کادر متخصص وخوش ذوق خود درزمینه طراحی ساختمان اعم از مسکونی تجاری ویا اداری آماده خدمت گزاری می باشد.

Cutterfloor (خاکبرداری و نیلینگ)
شرکت Cutterfloor بعنوان زیر مجموعه ای از هولدینگ شرکت Nervesteel با ترکیبی از تکنیسین های متخصص وبا تجربه به صورت تخصصی در زمینه خاکبرداری وبهسازی وپایدارسازی خاک به روش نیلینگ وانکراژفعالیت می کند .
ما مفتخریم با هدف جلب رضایت وبا بهره گیری از کادر حرفه ای شما رادر انجام پروژه های عمرانی یاری نماییم.